DOOM Eternal w dobrej cenie. 161 zł na PC! [Aktualizacja#2]

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Chcecie zaopatrzyć się w DOOM Eternal? Lepszej okazji chyba nie znajdziecie – obecnie najlepszą ceną za wersję PC (cyfrowa) jest 161 zł z groszami.

[Aktualizacja#2]

Dobra, wyszukaliśmy dla Was najniższą cenę na DOOM Eternal. Grę kupicie za 161.49 zł (jest język polski) w CD Keys. Oto link do oferty: kup DOOM Eternal PC za 161.49.

[Aktualizacja]

Media Markt podniósł cenę do 199 zł. Widocznie wspomniane 139 zł było pricebugiem.

[Oryginalna wiadomość]

20 marca DOOM Eternal zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Pierwsze recenzje wypadły bardzo pozytywnie i średnia z 19 ocen zebranych przez Metacritic (dla wersji PS4) wynosi obecnie 88/100. Kto jeszcze nie zaopatrzył się we własny egzemplarz gry, niech nie zwleka i łapie okazję, bo ta jest naprawdę ogromna. Podczas gdy tytuł ten chodzi w okolicach 200 zł na PC, w jednym sklepie kupimy go za 139 zł. Prawdopodobnie pula przecenionych egzemplarzy szybko się skończy, zatem korzystajcie póki czas. Oto link:

Zamawiając grę przedpremierowo (czyli dzisiaj) dostaniecie również bonus w postaci pakietu „Rip and Tear”, który zawiera:

  • cyfrową wersję gry DOOM 64
  • skórkę DOOT Revenant
  • skórkę na strzelbę „Stare dzieję”
  • poziom mistrzowski „Baza kultusty”
DOOM Eternal bonus za pre-order

Przypominamy premierowy trailer gry:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się