Death Stranding za darmo przy kupnie karty GeForce RTX

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Nvidia dorzuca do wybranych kart graficznych GeForce RTX grę Death Stranding od Hideo Kojimy. Co powiecie na taką promocję?


Nvidia ogłosiła  kilka informacji związanych z hitową grą Death Stranding. Przez ograniczony czas nabywcy kart graficznych GeForce RTX oraz laptopów i  komputerów stacjonarnych w nie wyposażonych otrzymają cyfrową kopię gry w wersji PC.

Opublikowano również nowy sterownik Game Ready zoptymalizowany dla Death Stranding. Nowy sterownik zawiera również obsługę kolejnych trzech monitorów kompatybilnych ze standardem G-SYNC oraz funkcję optymalnych ustawień za pomocą jednego kliknięcia myszą w następnych dziesięciu grach.

Death Stranding za darmo z kartą GeForce RTX

Gracze, którzy zakupią w sklepie biorącym udział w akcji kartę graficzną GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER lub 2060 (jak również laptopa lub komputer w nią wyposażonego) otrzymają kod Steam umożliwiający pobranie cyfrowej wersji gry Death Stranding w wersji PC. Promocja już się rozpoczęła i potrwa do 29 lipca 2020 roku. Lista sklepów biorących udział w promocji dostępna jest na stronie internetowej.

Optymalizacje dla Death Stranding i nie tylko

Najnowszy sterownik Game Ready dla kart graficznych GeForce dedykowany jest grze Death Stranding. Zapewnia on również optymalizacje dla gier Horizon: Zero Dawn oraz F1 2020.

Death Stranding to głośny tytuł legendarnego twórcy gier Hideo Kojimy i jego studia KOJIMA PRODUCTIONS, który spotkał się z dużym uznaniem recenzentów oraz graczy. Zaimplementowana w grze technika NVIDIA DLSS 2.0 znacząco zwiększa jej wydajność, umożliwiając uzyskanie na każdej karcie graficznej GeForce RTX ponad 100 klatek na sekundę w rozdzielczości 1440p lub płynne 60+ kl./s w rozdzielczości 4K.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się