Death Stranding w ogromnej promocji na wydanie pudełkowe

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Kto jeszcze zwleka, by zaopatrzyć się w Death Stranding od Hideo Kojimy, dzisiaj może kupić grę w naprawdę dobrej cenie.

Death Stranding chodzi w niektórych sklepach w promocji zazwyczaj po 189 zł, lecz co powiecie na jeszcze niższą cenę? Niektóre elektromarkety na terenie Polski proponują Death Stranding w cenie 174,90 zł, lecz w Media Expert możemy zaoszczędzić kolejną dyszkę i zapłacić 164,90 zł (z kodem za zapisanie się do newslettera). Jest to naprawdę dobra cena, jak na w miarę jeszcze świeży tytuł, który niedawno miał swoją premierę. Poniżej wrzucamy linki do ofert. W przypadku RTV Euro AGD promocja obowiązuje tylko dzisiaj, a jeśli chodzi o pozostałe sklepy, nie ma tam żadnej adnotacji odnośnie okresu promocji. We wszystkich sklepach wysyłka za darmo:

Death Stranding to najnowsza gra Hideo Kojimy, która zadebiutowała ekskluzywnie na PlayStation 4 niecały miesiąc temu – 8 listopada. Tytuł zdobył uznanie recenzentów, a średnia ocen z serwisu Metacritic to wysokie 83/100.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się