Dead by Daylight – rusza darmowy weekend z grą

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Choć jest dopiero środek tygodnia, Behaviour Interactive rozpoczęło bezpłatny weekend ze swoim horrorem. Przez kilka dni tytuł jest też dostępny w promocji na Steamie.

Jeśli do tej pory nie było wam dane wcielić się w ocalałego lub zabójcę w Dead by Daylight, to teraz nadarza się ku temu okazja. W produkcję można grać za darmo przez nadchodzące cztery dni. Wszystko, co musicie zrobić, by skorzystać z bezpłatnego weekendu, to wejść w ten link i kliknąć zielony przycisk Zagraj.

Warto też wspomnieć o trwającej obecnie promocji na horror – jeżeli spodoba się nam podczas testowania, to do 14 września możemy zakupić go z 60-procentową zniżką (za 28,79 złotych zamiast 71,99).

Dead by Daylight to sieciowy asymetryczny horror, w którym cztery osoby mają za zadanie przetrwać oraz wydostać się z niebezpiecznego miejsca, a piąty z graczy jest mordercą i poluje na resztę. Tytuł zadebiutował na PC w 2016, na PS4 i Xboksa One trafiając rok później.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się