Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Days Gone na PS4 w promocji za 69 zł

Dni do końca okazji Aktualizacja: Skorzystaj z okazji

Days Gone to dla wielu posiadaczy PlayStation 4 jedna z najlepszych gier generacji. Kto chce przekonać się osobiście, czy to nie przesada, może to zrobić za 69 zł.

Jeśli nie mieliście okazji pouciekać przed hordami freakersów w grze Days Gone od Bend Studio, łapcie okazję na pudełkowe wydanie tej postapokaliptycznej przygody. Lecz UWAGA – język w grze tylko angielski. Zaznaczamy to jasno – brak polskiego!

Days Gone – opis gry i trailer

Wkrocz do ponurego i niebezpiecznego świata, który został zniszczony przez śmiercionośną pandemię, jako włóczęga i łowca nagród Deacon St. John.

Zaryzykuj jazdę po zniszczonych drogach na swoim wiernym motocyklu włóczęgi i staw czoła hordom bezmyślnych świrusów, a także równie przerażających ludzi.

Nieprzewidywalna pogoda i zmienne pory dnia mogą sprawić sporą niespodziankę… gdyż niemal wszystko chce cię zabić.

  • Otwarty świat dla twardzieli: eksploruj olbrzymie, realistyczne i niebezpieczne rejony północno-zachodniej Ameryki
  • Brutalna walka: wypracuj własne strategie, personalizując bronie i umiejętności, tworząc pułapki i ulepszając swoją maszynę.
  • Wciągająca historia: przetrwaj w bezlitosnej dziczy, szukając powodu, dla którego warto dalej żyć pomimo olbrzymiej, osobistej straty.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się