Darmowy kupon 40 zł za dodanie Rocket League do biblioteki w Epic Games Store

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Epic Games Store zachęca do grania w Rocket League oferując wszystkim chętnym miły prezencik.

Pisaliśmy już dzisiaj o tym, że 23 września gra Rocket League przejdzie na model free-to-play. Tytuł stanie się zatem darmowy i więcej – w przypadku PlayStation 4 oraz Nintendo Switch nie będziemy musieli nawet posiadać abonamentu PS Plus czy Nintendo Switch Online, by grać w sieci. Niestety, w przypadku konsoli Xbox One, opłacanie Golda nadal ma być konieczne. Kolejną ważną wiadomością dotyczącą gry – dla pecetowców –  jest to, że dodając ją w określonych dniach do swojej biblioteki na platformie Epic Games Store, otrzymamy 40 zł za darmo.

Rocket League i kupon od Epic

Żeby otrzymać kupon o wartości 40 zł, należy dodać grę do biblioteki w dniach od 23 września do 23 października. Kasę będziemy mogli przeznaczyć na zakupy w Epic Games Store, na gry i dodatki o wartości co najmniej 14,99 dolarów (u nas zapewne 59,99 zł).

Dodatkowo za pierwsze uruchomienie gry poprzez Epic Games Store otrzymamy dwa przedmioty w grze: Sun Ray Boost oraz Hot Rocks Trail.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się