Darmowe granie w multiplayer Call of Duty: Black Ops Cold War na PS4

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Już w ten weekend posiadacze PlayStation 4 będą mogli zasmakować sieciowej rozgrywki z nowego Call of Duty. Black Ops Cold War będzie dostępne za darmo przez dwa dni.

Wczoraj mieliśmy okazję rzucić okiem na to, jak prezentuje się kampania fabularna w Call of Duty: Black Ops Cold War. Na brak informacji o nowej odsłonie bestsellerowej serii zdecydowanie nie możemy narzekać, a już niedługo każdy chętny posiadacz PS4 będzie mógł sam sprawdzić grę.

Jutro o godzinie 18:00 rozpocznie się darmowy test wersji alfa gry. Jeszcze dziś o godzinie 17:00 będziemy mogli ją pobrać tak, aby wyrobić się na otwarcie serwerów. Oficjalną stronę gry w sklepie PlayStation Store znajdziecie tutaj.

Testy Call of Duty: Black Ops Cold War zakończą się 20 września o godzinie 18:00. Co ważne, do spróbowania swoich sił w najnowszej odsłonie strzelanki nie będzie wymagany abonament PlayStation Plus.

Pierwsze zapowiedzi produkcji spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem graczy. Seria zdaje się wracać na dobre tory sprzed swojego niefortunnego, futurystycznego epizodu, który podłamał zaufanie fanów do marki. Bardzo wysokie oceny poprzedniej części gry świadczą o tym, że Activision przejrzało na oczy i zrozumiało czego oczekują fani serii.

 Call of Duty: Black Ops Cold War ukaże się już 13 listopada. W nową odsłonę serii zagramy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X i Series S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się