Cyberpunk 2077 – oficjalna książka w promocji. Przedsprzedaż

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Kto chce czegoś więcej niż gra, może kupić książkę o świecie Cyberpunk 2077 w niezłej cenie.

Świat Cyberpunka 2077 to obszerne studium wiedzy o uniwersum Cyberpunka 2077, które powstało przy współpracy CD Projekt RED oraz Dark Horse. Książkę można zamawiać w przedsprzedaży w promocyjnej cenie za 49,39 zł:

Powyższą cenę, a przy tym darmową dostawę, uzyskamy posiadając darmowe konto Empik Premium, które założycie tutaj. Bez konta cena książki jest minimalnie wyższa.

Opis książki Cyberpunk 2077

Świat Cyberpunka 2077 to bogato ilustrowany przewodnik, który przeniesie cię do futurystycznej, tętniącej życiem metropolii Night City – centrum akcji nowej gry CD PROJEKT RED.

Ta starannie przygotowana pozycja zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o historii, postaciach i świecie długo oczekiwanej gry. Wkrocz w rok 2077, do świata, gdzie przemoc, ucisk i cybernetyczne wszczepy są nie tylko codziennością, lecz także koniecznymi środkami do osiągnięcia celu. Odkrywaj poszczególne dzielnice, gangi i historię Night City. Dowiedz się wszystkiego o technologiach jutra, poznając cyberwszczepy, broń i pojazdy Cyberpunka 2077.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się