Assassin’s Creed: Valhalla – Edycja Drakkar na PS4 i Xbox One w promocji Media Expert

239.99 zł 259 zł -7%

75 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Premiera Assassin’s Creed: Valhalla już 10 listopada. Kto chętny na podróż do świata wikingów z Edycją Drakkar, niech korzysta z promocji.

Fani serii Assassin’s Creed szykują się powoli do premiery nowej odsłony serii z podtytułem Valhalla. Ubisoft przygotował kilka edycji gry, w tym Drakkar zawierającą dodatkową cyfrową zawartość.

Assassin’s Creed: Valhalla – Edycja Drakkar została przeceniona w Media Expert i tak za wersję na PlayStation 4 płacimy 239,99 zł, zamiast 259 zł. Taka sama zniżka obowiązuje w przypadku wydania na konsolę Xbox One.

Warto dodać, że kupując Assassin’s Creed: Valhalla na PS4 lub Xbox One dostaniemy darmowy dostęp do ulepszonej wersji gry na konsole nowej generacji – PlayStation 5 i Xbox Series.

I jeszcze jedno – zamawiając grę w przedsprzedaży, otrzymamy w bonusie dostęp do dodatkowej misji Droga Berserka, podczas której wcielimy się w legendarnego normańskiego berserka.

Assassin’s Creed: Valhalla – Edycja Drakkar – zawartość:

  • Pakiet Szkutniczy Berserka zawiera majestatyczną łódź, z unikalnym galionem i zestawem nowych żagli.
  • Nowa skórka dla Kruka.
  • Komplet run do ulepszenia broni lub innego wybranego sprzętu.

Assassin's Creed: Valhalla - Edycja Drakkar

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się