Anomaly Game Collection za darmo. 11 bit studios rozdaje 5 gier

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Polski deweloper ma gest i za zapisanie się do newslettera proponuje 5 gier z serii Anomaly za darmo. Nawet w trwającej promocji na Steam, za taki pakiet płacimy ponad 105 zł.

Gry z cyklu Anomaly to strategie czasu rzeczywistego oparte o pomysł „odwróconego” tower defense. Nie bronimy tutaj obiektów przed szarżującymi na nas wrogami, jak to bywa w przypadku gatunku tower defense. Zamiast tego przejmujemy kontrolę nad atakującą stroną. Jednak, nie przemieszczamy bezpośrednio naszych jednostek, tylko wyznaczamy ścieżkę, jaką ma podążać atakująca zgraja.

Komu podoba się taka koncepcja i chciałby dostać 5 gier z serii za darmo, ma teraz taką okazję. 11 bit studios rozdaje bowiem Anomaly Game Collection. Zestaw składa się z:

  • Anomaly: Warzone Earth
  • Anomaly Warzone Earth Mobile Campaign
  • Anomaly Korea
  • Anomaly 2
  • Anomaly Defenders

Co trzeba zrobić? Wystarczy przejść na tę stronę i zapisać się do newslettera 11 bit studios. Za to otrzymamy kod na cały pakiet.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się