Abonament PS Plus najtaniej, rok za 163 zł. Kupon „PSN 100 zł” za 88 zł

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Jeden ze sklepów postanowił przebić o kilka złotówek wszystkie oferty na roczny abonament PS Plus. Dodatkowo możemy skorzystać z promocji na doładowanie PSN i zrobić tańsze zakupy w PS Store.

Od kilku dni trwa ogromna akcja promocyjna w ramach Days of Play 2020. W elektromarketach przeceniono gry na PS4, zestawy PS VR oraz abonament PS Plus, który najtaniej możemy kupić za 165 zł. Kto jednak liczy każdą złotówkę, może nabyć Plusa na 12 miesięcy za jeszcze mniejszą kasę, wydając 163 zł z groszami. Dodatkowo, możemy zaopatrzyć się w 100 zł do wydania na gry w PS Store, płacąc jedynie 88 zł z groszami. Takie promocje proponuje sklep Eneba i dotyczą one regionu PL, zatem kupujemy kod na PS Plus lub doładowanie PSN do wykorzystania na polskim koncie. UWAGA – podane ceny uzyskacie z kodem rabatowym „PlanetaGracza” i płatnością przez Przelewy24:

Podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązywały w chwili publikacji newsa.

Przypominamy, że Sony ujawniło już pierwszą grę z oferty PS Plus czerwiec 2020, którą jest Call of Duty WWII. Grę można już pobierać za darmo z PS Store, jeśli mamy aktywny abonament PlayStation Plus. Druga gra w Plusie na czerwiec nie jest jeszcze znana, wciąż czekamy na komunikat od Sony. Według pogłoski, oczekiwanym tytułem może być Star Wars: Battlefront 2.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się