Promocje na GOG. Ponad 300 okazji z rabatami do 90%

W tym tygodniu na GOG królują odwaga, kreatywność i ambicja oraz ponad 300 okazji na gry bez DRM z rabatami do 90%. Każdy z tych tytułów został stworzony z pasją, po latach ciężkiej pracy, gorących debat, testów – w ten sposób powstały prawdziwe perły i unikatowe produkcje. 

Platforma GOG postanowiła uczcić Dzień Kanady specjalną kolekcją gier. Sprawdź porywające Guacamelle! (-70%) i Guacamelee! 2 (-50%), wciągający Darkest Dungeon (-70%) dynamiczny The Messenger (-30%) – wszystkie jak dojrzałe owoce, gotowe do zerwania, wszystkie z Kanady.

GOG celebruje także nadchodzący amerykański Dzień Niepodległości z ogromną kolekcją gier stworzonych w USA. Złap jeden z tytułów amerykańskich twórców z rabatem do 90% wraz z całym katalogiem gier Interplay z rabatami do 50% oraz z pierwszym w historii rabatem na legendarne RPG The Bard’s Tale Trilogy (-34%) i klasykę w nowym wydaniu w Blood: Fresh Supply (-25%).

Sprawdź także inne tytuły w promocji: Stardew Valley (-20%), Pillars of Eternity II: Deadfire (-50%), Into The Breach (-50%), Firewatch (-75%), Cuphead (-15%), Dragon Age: Origins (-75%), We Happy Few (-50%), Donut County (-33%), The Universim (-20%), Enter The Gungeon (-50%),  The Witness (-70%), GNOG (-25%), Foundation (-20%) i nie tylko.

Wyprzedaż gier stworzonych z pasją, w której znajdziesz tytuły z USA i Kanady potrwa do 8 lipca, do godziny 23:59.

Promocje na GOG

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.