Promocja na PS Plus + PUBG. Abonament w pakiecie z grą

Promocja na PS Plus + PUBG. Abonament w pakiecie z grą
Newsy PS4

Jeśli szykujecie się do kupna abonamentu PlayStation Plus i jednym z Waszych pierwszych sieciowych tytułów będzie PUBG, powinniście skorzystać z obecnej promocji w PS Store.

Przypominamy, że Sony proponuje obecnie niezłą promocję na roczny abonament PS Plus z grą PUBG w pakiecie. Cena? 280 zł.

Kup PlayerUnknown’s Battlegrounds i 12 miesięcy PlayStation Plus tylko za 280 zł. Otrzymasz dostęp do PlayerUnknown’s Battlegrounds online od razu po zakupieniu i ściągnięciu produktu, jednakże Twoje członkostwo PlayStation Plus zostanie aktywowane w ciągu 96 godzin po zakupie. Nie będziesz miał dostępu do benefitów PlayStation Plus takich jak granie online w inne tytuły w tym czasie – tłumaczy Sony.

Bez promocji za roczny abonament PS Plus płacimy 240 zł, a gra PlayerUnknown’s Battlegrounds kosztuje w PlayStation Store 124 zł. Łącznie musielibyśmy zapłacić zatem aż 364 zł. W ramach promocji płacimy 280 zł, więc oszczędzamy 84 zł.

Oferta jest ważna do 13 stycznia 2019 roku, godziny 10:00 czasu polskiego.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie