Promocja – Far Cry New Dawn na PC za 36 zł, FIFA 20 za 120 zł

Choć podrzucaliśmy Wam dzisiaj solidną garść promocji, warto również wspomnieć o niezłej okazji na Far Cry New Dawn. Grę w wersji na pecety kupimy naprawdę taniutko. Do tego ścięta cena FIFA 20.

Rano mogliście przejrzeć listę 60 przecenionych gier na PC, PS4 i Xbox One, lecz to nie koniec kuszenia portfela, ponieważ w CD Keys pojawił się klucz Uplay na Far Cry New Dawn za 36 zł z groszami (jest język polski w grze). FIFA 20 (Origin – jest polski język w grze) kosztuje natomiast 119.99 zł. Chętni na zakupy niech uderzają pod poniższe adresy:

Opis Far Cry New Dawn

Poznaj odmienione, postapokaliptyczne Hope County 17 lat po światowej katastrofie nuklearnej. Dołącz do innych ocalałych i poprowadź ich do walki z nowymi groźnymi przeciwnikami – bandytami i ich bezwzględnymi przywódczyniami – bliźniaczkami – chcącymi przejąć ostatnie surowce.

  • WALCZ O PRZETRWANIE W POSTAPOKALIPTYCZNYM ŚWIECIE – Chwyć za broń w pojedynkę lub ze znajomym w trybie współpracy, by przetrwać w tym nieprzewidywalnym i zmieniającym się świecie.
  • STAŃ PRZECIWKO DWÓM NOWYM CZARNYM CHARAKTEROM – Zwerbuj ekipę spluw i kłów do wynajęcia i zawiązuj sojusze, by wspólnie stawiać opór przywódczyniom bandytów – bliźniaczkom.
  • ROZWIJAJ BAZĘ ORAZ GRUPĘ OCALAŁYCH – Ulepszaj swoją bazę, werbując specjalistów, którzy pomogą ci odblokować nowe możliwości, w tym tworzenie broni, sprzętu i inne.
  • WALCZ O ZASOBY W HOPE COUNTY I POZA NIM – Tocz walki o teren z bandytami i wyruszaj na wyprawy w pamiętne miejsca na terenie całych Stanów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.