Projektant Wiedźmina 3: Dziki Gon przechodzi do Techlandu

Projektant Wiedźmina 3: Dziki Gon przechodzi do Techlandu
Newsy PC PS4 XOne

Damien Monnier będzie teraz pracować dla studia odpowiedzialnego za Daying Light.

Zmiany w branży tuż przed końcem roku. Od początku tego miesiąca Damien Monnier zaczął pracę dla wrocławskiego Techlandu – tak wynika z informacji, którą podał za pośrednictwem Twittera. To spore przejęcie, bowiem wcześniej Monnier był związany z CD Projekt RED, gdzie odpowiadał za Wiedźmina 3: Dziki Gon oraz nadchodzący Cyberpunk 2077 jako producent. Teraz dostał nie gorszą rolę.

Jak podaje Monnier, w Techlandzie będzie pracować jako Lead Designer nad nowym IP. Co to takiego? Tego oczywiście nie zdradza. Ciekawe, czym po Dying Light będzie się zajmować Techland. Jakieś sugestie?

Techland ma już 25 lat

Początkowo skromny dystrybutor gier na rynku polskim dziś jest międzynarodowym i w pełni niezależnym studiem deweloperskim oraz wydawcą, zatrudniającym ponad 350 specjalistów i mogącym pochwalić się katalogiem ponad 40 samodzielnie stworzonych gier.

By uczcić tę okazję – a traf chciał, że rocznica przypada w tym samym miesiącu co Halloween – zespół Techlandu przygotował dla fanów kilka niespodzianek rodem z horrorów. Po pierwsze menadżer społeczności Dying Light została zamieniona w zombie, a proces przemiany został uwieczniony na wideo. Materiał ten pomoże każdemu z Was uzyskać wygląd prawdziwego zombiaka w warunkach domowych.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie