Ryan Reynolds cofa się w czasie, by uratować świat. Nowy zwiastun filmu Projekt Adam

Ryan Reynolds, Mark Ruffalo i Walker Scobell w filmie Projekt Adam
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Projekt Adam z Ryanem Reynoldsem otrzymał trailer. Film zadebiutuje na Netflix już za miesiąc.

Po zdjęciach z nadchodzącego filmu Netfliksa otrzymaliśmy wreszcie nieco większy materiał, a dokładniej – trailer. Nie jest to zapewne ostatni element kampanii promocyjnej; wiele osób liczy na to, że oficjalny zwiastun pojawi się w trakcie niedzielnego Super Bowl. Jak na razie skorzystajmy jednak z tego, co mamy, bo już nawet dzisiejszy materiał zapowiada naprawdę doskonale zrobione sci-fi.

Coś dla siebie mogą tu odnaleźć choćby fani Powrotu do przyszłości. Główny bohater (w tej roli wspomniany Ryan Reynolds) przenosi się bowiem w czasie, aby wraz z młodszą wersją samego siebie oraz z własnym ojcem uratować świat. Jak pokazuje już nawet trailer, tytuł będzie wypełniony charakterystycznym humorem oraz swoistym urokiem; liczymy również na odpowiednie przesłanie.

Poza Ryanem Reynoldsem w Projekt Adam obsadzono kilkoro innych wybitnych aktorów. Mark Ruffalo zagra ojca tytułowego bohatera. Towarzyszyć im będą takie gwiazdy jak Zoe Saldana czy Jennifer Garner. W młodszą wersję Adama wcieli się natomiast nieznany jeszcze szerszej publiczności Walker Scobell.

Film zadebiutuje na Netflix już 11 marca 2022 roku. Tymczasem zobaczcie zapowiedziany trailer:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie