Project: The Perceiver to gra idealna dla fanów Ghost of Tsushima i Sekiro. Piękny świat i angażująca walka

Project: The Perceiver to gra idealna dla fanów Ghost of Tsushima
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Project: The Perceiver wygląda jak połączenie Ghost of Tsushima z Sekiro: Shadows Die Twice. I do tego dodaje trochę od siebie. Nic, tylko czekać!

Chiński wydawca Papergames wraz ze studiem 17ZHE Studio zapowiedziali właśnie ciekawie wyglądającą produkcję dla fanów azjatyckich klimatów i walk na miecze. Na pierwszy rzut oka kojarzy się to z uwielbianym Ghost of Tsushima i Sekiro: Shadows Die Twice. I nie, to nie jest przypadkowe, bo faktycznie tytuł czerpie z tych dwóch pozycji garściami.

Całkiem imponujące Project: The Perceiver

Zaprezentowany pierwszy zwiastun z elementami rozgrywki pokazuje kawał naprawdę solidnie wyglądającej gry. Na pierwszy plan wysuwa się przede wszystkim sam setting. Ten nie jest japoński, a dla odmiany – chiński. To, co odróżnia tytuł m.in. od GoT jest postawienie na elementy fantastyczne. W tym przypadku są one dość sensownie wplatane w całkiem realistycznie wykreowany świat starożytnych Chin.

W okresie Tianhu dynastii Xuantang, na wsi odkryto dziwaczną istotę. Jej kolor był paskudny, a kształt niemożliwy do opisania. Ludzie byli przerażeni. Pomimo prób poznania tego omenu, nie udało się dojść do żadnych wniosków.

– głosi opis gry

Papergames zapewne zbyt wiele Wam nie mówi, ale to firma, która słynie głównie z produkcji mobilnych. Wydawca cały czas się rozwija i najwyraźniej postanowił dać o sobie znać szerszemu światu za sprawą właśnie Project: The Perceiver. Samo sedno rozgrywki opiera się wokół zwiedzania otwartego świata pełnego zróżnicowanych terenów i walki. O ile to pierwsze faktycznie kojarzy się z GoT, o tyle potyczki na kilometr dają Sekiro. Osobiście uwielbiam ten specyficzny styl, także nie mam z tym żadnego problemu. Choć nie zapowiada się na to, że nowo zapowiedziana gra będzie soulslike’iem, w trakcie walki będziemy i tak musieli polegać na blokowaniu ciosów oraz zręcznych kontrach.

Potwierdzono, że tytuł zadebiutuje na „różnych platformach”, z których wymieniono PlayStation 4 i 5. Nie znamy aktualnie daty premiery.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie