Project CARS vs. prawdziwy wyścig. Kolejne porównanie, które potwierdza…

… że wyścigi od Slightly Mad Studios są naprawdę bardzo blisko realizmu.

Dawno nie mieliście okazji spojrzeć na Project CARS? Użytkownik YouTube o nicku ADRIANF1esp przychodzi z pomocą, zamieszczając na swoim kanale kolejne porównanie wspomnianej gry z rzeczywistością.


Odpalając poniższy filmik przeniesiemy się do zachodniej części Anglii, dokładniej do hrabstwa Norfolk. Będziemy tam świadkami wyścigu na torze Snetterton 200, obserwując przejazd sportowego Radical SR8. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby prawdziwy przejazd nie został zestawiony z wirtualnym, wyciętym z nadchodzącego Project CARS. Przyznajcie sami, że to, co szykuje zespół Slightly Mad Studios, robi wrażenie.

To już nie pierwsze porównanie tego typu. Jeśli chcecie zobaczyć wcześniejsze zestawienia owej gry z rzeczywistością, zapraszamy tutaj oraz tutaj. I jeszcze jedna konfrontacja w tym newsie.

Project CARS jest szykowany na PC, PlayStation 4, Xboksa One oraz Wii U. W przypadku trzech pierwszych platform data premiery została ustalona na 20 marca przyszłego roku. Edycja na konsolę Nintendo również wyjdzie w 2015 roku, choć dokładnego terminu jeszcze nie poznaliśmy.

Project CARS vs. Real Life

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet