Profesjonalny mikrofon dla streamera. Propozycja czołowego producenta

Ta nowość powinna przypaść do gustu zaawansowanym graczom i streamerom.

Razer poinformował dzisiaj o premierze nowego mikrofonu Seiren Elite, poszerzającego ofertę profesjonalnych produktów z linii Razer Broadcaster przeznaczonych do streamingu. Razer Seiren Elite to dynamiczny mikrofon USB z profesjonalnymi funkcjami, które zapewniają wysoką jakość dźwięku w materiałach wideo lub podczas transmisji na żywo. Pojedyncza konstrukcja kapsuły, w połączeniu z wbudowanym filtrem i ogranicznikiem, gwarantuje, że ton głosu będzie bogaty i ciepły. Takie możliwości wcześniej można było znaleźć tylko w urządzeniach najwyższej klasy.

W celu rejestracji szerokiego pasma częstotliwości, Seiren Elite wyposażono w jedną dynamiczną kapsułę o charakterystyce kardioidalnej. Wbudowany filtr górnoprzepustowy usuwa niepożądane drgania o niskiej częstotliwości, takie jak hałas pochodzący z wentylatorów czy szum klimatyzatora. A kiedy emocję wezmą górę, cyfrowo-analogowy limiter automatycznie dostosuje moc dźwięku, aby zapobiec tworzeniu zniekształceń i trzasków oraz utrzymywać zrównoważoną i płynną transmisję.

Razer Seiren Elite uprasza proces konfiguracji systemu audio, ponieważ działa na zasadzie “plug and play” (podłącz i używaj) i nie wymaga zewnętrznych mikserów, wzmacniaczy czy konwerterów sygnału.

Razer Seiren Elite został wyceniony na 219.99 euro.

Źródło: Razer

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.