Problemy z betą GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana? CD Projekt RED podaje rozwiązania

Problemy z betą GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana? CD Projekt RED podaje rozwiązania
Newsy PC PS4 XOne

Recepta na niektóre znane problemy jest bardzo prosta.

25 października ruszyła zamknięta beta tytułu GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana. Podczas testowania produkcji gracze napotykają na problemy, które polski deweloper naturalnie stara się jak najszybciej rozwiązać.

Na oficjalnym forum GWINTa pojawił się wpis ze znanymi problemami wraz z potencjalnymi działaniami, które powinny je zlikwidować.

Przykładowo, jeśli natkniecie się na brak możliwości zapisania stworzonych talii lub brak możliwości zniszczenia niektórych kart, wszystko powinno zacząć działać poprawnie po zrestartowaniu gry. REDzi tłumaczą również, że problem z nagrodami, które przestają być przyznawane po osiągnięciu trzeciego poziomu, w zasadzie jest jedynie błędem wizualnym, a nagrody są wciąż przyznawane, ale nie jest to pokazane. Deweloper pracuje obecnie nad rozwiązaniem tego buga.

Na rozwiązanie czeka również problem z nieoczekiwanym zakończeniem meczu oraz poprawnym działaniem Gromu, Jaskółki oraz potencjalnie innych kart specjalnych. Twórcy gry obiecują również zmienić opis karty „Ulewny Deszcz”, który obecnie błędnie sugeruje, że efekt działa na rząd jednostek walczących w zwarciu, podczas gdy sama karta wpływa na rząd jednostek oblężniczych.

Wy testujecie GWINTa? Jeśli tak, podzielcie się wrażeniami z rozgrywki!

Zobaczcie, jak powstawał trailer do GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana

Zapowiedź GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana usłyszeliśmy kilka miesięcy temu. Towarzyszył jej świetnie zmontowany zwiastun, który w zdecydowanej większości składał się ze scen niedotyczących rozgrywki. W filmiku wystąpiło sporo osób wiedźmińskiej społeczności, w tym naprawdę nieźli cosplayerzy.

Studio CD Projekt RED postanowiło podzielić się materiałem zza kulis pierwszego zwiastuna, który możecie zobaczyć poniżej. Warto, ponieważ przyjrzymy się m.in. ciekawym strojom i procesowi ich powstawania.

Przypominamy, że GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana powstaje z myślą o komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł zapewni nam nie tylko sieciowe emocje, lecz będzie posiadał również kampanię dla pojedynczego gracza, nad której fabułą pracuje zespół odpowiedzialny za Wiedźmina 3.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie