Problem z The Division – zaginione postacie powrócą, ale stracicie ostatnie save’y!

Ubisoft już wie, co jest przyczyną błędu i wkrótce zamierza wszystko naprawić.

Jak pisaliśmy już wczorajpatch 1.1 do The Division sprawił niemałego psikusa wielu osobom, które po jego instalacji zamierzały kontynuować zabawę. Po włączeniu gry okazało się bowiem, że rozwijana i dopakowywana postać po prostu wyparowała! Co się stało ze znikającymi bohaterami? Ubisoft już namierzył przyczynę problemu i wie, jak wszystko naprawić.


Okazało się, że postacie zaczęły znikać przez nieprawidłowo działający serwer, który nie mógł zsynchronizować danych niektórych postaci i przez to je uszkodził. Ubisoft zapowiada, że niedługo (nie znamy jeszcze terminu) serwery The Division zostaną wyłączone na moment i właśnie w tym czasie dojdzie do zmartwychwstania zaginionych postaci.

Jest jednak… mały problem (co za zaskoczenie!). Podczas takiej konserwacji serwerów konta graczy, którzy stracili swoją postać, zostaną przywrócone do stanu na dzień 12 kwietnia. Oznacza to, że jeśli od tego czasu graliście w The Division i robiliście save’y, po prostu je stracicie. Zatem otrzymacie swoją postać w zamian za skasowanie najnowszych zapisów gry (poczynionych od 12 kwietnia). Ubisoft podkreśla, że dotyczy to tylko osób, które miały problem ze znikającą postacią. Save’y pozostałych graczy są całkowicie bezpieczne.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

10 Shares
Share10
+1
Tweet