Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Prince of Persia: The Sands of Time Remake – Ubisoft opublikował nowy zrzut ekranu i kolejne informacje o grze

W sieci opublikowano nowy zrzut ekranu z Prince of Persia: The Sands of Time Remake. Aktualny stan gry prezentuje się nieco lepiej niż to, co pokazał Ubisoft w trakcie swojej poprzedniej konferencji.

Wielu graczy było bardzo rozczarowane tym, jak prezentuje się zapowiedziane niedawno Prince of Persia: The Sands of Time Remake. Gra nie wyglądała na przystosowaną do aktualnych standardów i raczej nie zaspokoiłaby dość wysokich oczekiwań miłośników serii. Firma Ubisoft postanowiła zareagować na liczne głosy niezadowolenia i opublikowała nowy zrzut ekranu z gry.

Ma on przedstawiać bardziej aktualną wersję produkty niż ta z niesławnego zwiastuna i trzeba przyznać, że faktycznie produkcja wygląda nieco lepiej, choć do ideału wiele jej brakuje. Warto zwrócić uwagę na zmienioną saturację kolorów, ilość detali i zmodyfikowane oświetlenie.

Poza nowym zrzutem ekranu w sieci pojawiły się też pierwsze konkretne informacje o rozgrywce. Prince of Persia: The Sands of Time Remake ma przystosować klasyczną grę do aktualnych standardów, ale jednocześnie nie gubić ducha pierwowzoru. Do gry dodano możliwość zmiany poziomu trudności, zmodyfikowano system wspinaczki i walki, a do tego wprowadzono szereg poprawek pozwalających lepiej wczuć się w rolę Księcia Persji.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake pojawi się na rynku 21 stycznia przyszłego roku. Gra dostępna będzie na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i Series S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się