Prima Aprilis – żarciki i ciekawostki od twórców gier [Aktualizacja#4]

Na początek PlayStation Flow oraz Pac-Man od Google. Lecz to dopiero rozgrzewka. Będzie Dying Light, Warsztat Janusza, Wiedźmin i inne zwariowane pomysły.

Jak co roku twórcy gier atakują nas żartami z okazji Prima Aprilis. Wybieramy te najciekawsze i prezentujemy poniżej. News będzie aktualizowany, więc zaglądajcie tutaj co jakiś czas. A teraz bez zbędnych wstępów lecimy z koksem.


PlayStation Flow

To najnowsza innowacja, rozszerzająca świat PlayStation 4. – Pokonujemy bariery technologiczne – chwali się Sony w komunikacie prasowym tłumacząc, że  PlayStation Flow pozwala graczom wyjść z salonu i wskoczyć do basenu. Po takiej rozrywce ekspresowe suszenie: Aby wysuszyć graczy jak najszybciej, PlayStation Flow Body Dryer wykorzystuje technologię jonizacji, aby suszyć w przeciągu sekund poprzez odessanie cząsteczek wody z ciała i jak najszybsze jej odparowanie.

A tak wygląda to na Prima Aprilis’owym filmiku:

Pac-Man w Google 

Jeśli chcecie poszaleć Pac-Manem we własnej miejscowości, wpiszcie jej nazwę w Google Maps, a następnie kliknijcie w ikonkę z żółtym bohaterem. I gotowe!

Super moce w Dying Light

Jeśli odpalicie dzisiaj grę od Techlandu, będziecie mogli dokopać zombiakom z jeszcze większa mocą. Nasze ciosy i kopniaki wyślą ich w podniebną i pełna wrażeń podróż. Nie martwcie się jednak, jutro wszystko powróci do normy.

Pieskie życie w Ace Attorney

Capcom wmawia nam na Prima Aprilis, że szykuje spin-off serii Ace Attorney, w której główni bohaterowie będą psami. Hmmm… a może ktoś by w takie coś zagrał?

Janusz przekręci liczniki

Pierwszy dodatek do Car Mechanic Simulator 2015 zostanie nazwany Warsztat Janusza. DLC zadebiutuje wraz z otwarciem… trzeciej linii warszawskiego metra.

Janusz posiada wiele specjalnych i wyjątkowych umiejętności, jak przekręcanie liczników, szpachlowanie, klepanie, plakowanie, a nawet fałszowanie dowodów rejestracyjnych. Kto odda swoje auto w ręce Janusza?

Car-Mechanic-2015

Wielkie głowy w grach Blizzarda:

Sprawdźcie dzisiaj Diablo 3 lub Heroes of the Storm, a zobaczycie w nich postacie z wielkimi głowami. Poniżej filmik z Diablo 3:

Geralt u stylisty

Nie mogło zabraknąć czegoś od twórców Wiedźmina 3. CD Projekt RED zaprezentował stylowe fryzury i zarosty, w których nasz bohater będzie mógł się pokazać podczas rozgrywki. Deweloper zapewnia na Twitterze, że poniższy screen został wykonany w rozdzielczości 32K!

Wiedźmin-3-prima-aprilis

Oddaj C4 i zgarnij energetyk

Kolejny żarcik na Prima Aprilis z polskiego podwórka. Tym razem od Bloober Team. Masz w domu C4? Zgarnij za niego puszkę napoju energetycznego!

GunCatGra o kotach od Techlandu. Możecie ją pobrać na tablet i telefon, a nawet dać do przetestowaniu swojemu kotu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

12 Shares
Share11
+11
Tweet