Premiera War of the Vikings została ustalona na 15 kwietnia

0 komentarzy

Pierwotnie tytuł studia Paradox Interactive miał ukazać się miesiąc wcześniej.

Gra wymagała jednak dopracowania. Miejmy nadzieję, że już nic nie przedłuży czasu oczekiwania na tą interesującą pozycję. War of the Vikings jest kontynuacją produkcji War of the Roses, która koncentrowała się na prowadzeniu pojedynków w trybie wieloosobowym. Fabuła przeniesie nas tym razem do wczesnego średniowiecza, gdzie w bitwach staną naprzeciwko siebie Wikingowie i Sasi.

W zależności od wybranego przez nas trybu, w walkach weźmie udział maksymalnie 64 lub 32 graczy. Bez względu na to, najważniejszą rolę odgrywać mają starcia oparte na walce w zwarciu, przy czym istnieć będzie opcja zastosowania broni dystansowych. Zdecydowanie się na określoną klasę postaci determinować ma taktykę, jaką będziemy musieli obrać. Grę już teraz można przetestować na Steam Early Access. Obecnie mówi się jedynie o planach wydania produkcji wyłącznie na komputery klasy PC.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się