Premiera The Last Of Us 2 w 2019 roku skomentowana przez Naughty Dog

Deweloperzy doceniają cierpliwość fanów, lecz nadal nie mogą zdradzić, na kiedy ustalono datę premiery The Last Of Us 2.

W zeszłym tygodniu na kilku oficjalnych stronach PlayStation The Last of Us 2 pojawiło się w sekcji Już wkrótce obok takich tytułów przewidzianych na ten rok, jak Days Gone, Mortal Kombat 11, Rage 2 czy Control. Można by zatem przypuszczać, że premiera The Last of Us 2 nastąpi w najbliższych miesiącach. Naughty Dog niestety nie zamierza podtrzymywać nas w takim przekonaniu, ani wszystkiemu zaprzeczać.

Premiera The Last Of Us 2 – oświadczenie Naughty Dog

Deweloperzy odnieśli się do niedawnych spekulacji na temat rzekomej premiery The Last Of Us 2 w 2019 roku, lecz w sposób, który z pewnością nie jest satysfakcjonujący. Menadżer do spraw społeczności studia napisał na Twitterze: Nie mogę wiele powiedzieć, ale ujawnimy nowe rzeczy, kiedy będziemy gotowi. Doceniamy cierpliwość naszych fanów!

Zatem nie pozostaje nam nic, jak tylko uzbroić się w cierpliwość. Sony nie pojawi się w tym roku na targach E3, więc musimy wyczekiwać innego wydarzenia, które przyniesie ze sobą dobre wieści. Oczywiście możliwe, że gra rzeczywiście pojawi się w sprzedaży już w tym roku, o czym może świadczyć choćby przeciek, który przypominamy poniżej.

The Last of Us 2 – premiera – październik 2019?

Zerknijcie na poniższy plakat. To reklama TLoU 2 pochodząca ze sklepu LAWGamers z Peru. Poster wskazuje (dopisek na dole), że gra zadebiutuje w październiku 2019 roku. Niewykluczone, że Sony rozesłało do detalistów informacje odnośnie miesiąca debiutu gry, by przygotować sprzedawców na przyjęcie pudełeczek na sklepowe półki.

Inna opcja jest taka, że wspomniany październik to place-holder, jednak takie info umieszcza się zazwyczaj w opisie pre-orderów, a nie na plakatach. LAWGamers mógł pośpieszyć się z publikacją reklamy, która szybko zniknęła ze strony sklepu i już jej tam nie znajdziemy.

The Last of Us 2

Sądzicie, że TLoU 2 zobaczymy na PS4 jeszcze w tym roku?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.