Premiera The Last of Us 2 w 2019 roku, pokaz przed E3. Nieoficjalnie

0 komentarzy

Jeden ze sprawdzonych branżowych insider’ów twierdzi, że już wkrótce ponownie usłyszymy o The Last of Us 2. Premiera ponoć jeszcze w tym roku.

Dochodzą do nas kolejne wieści na temat The Last of Us 2 i choć nieoficjalne, to ujawnione przez osobę, która jako pierwsza napisała w sieci o State of Play. Insider posługujący się pseudonimem Aokiji – bo o nim mowa – donosił o wspomnianych pokazach Sony jeszcze zanim Japończycy sami przedstawili swój pomysł szerokiej publiczności. Możemy więc podejrzewać, że Aokiji ma jakieś wtyki w szeregach Sony i może posiadać rzetelne informacje.

Premiera The Last of Us 2 w 2019 roku?

Insider pisze tym razem na forum ResetEraBiorąc pod uwagę, że zobaczymy oficjalną aktualizację TLoU 2 przed E3, byłoby naprawdę dziwnie, gdyby premiera nie nastąpiła w 2019 roku, czyż nie [?]

Aktualizacja TLoU 2 to nic innego, jak podanie przez deweloperów kolejnych wiadomości o grze. Zapewne chodzi o nowy gameplay i bardzo możliwe, że filmik ujawni datę premiery.

Warto zaznaczyć, że ostatnie tygodnie upłynęły Sony przy intensywnej kampanii marketingowej Days Gone. Tytuł miał niedawno swoją premierę, zatem Japończycy mogą przełożyć niedługo wajchę na inną wielką produkcję. Jeśli będzie to The Last of Us 2 i informacje od Aokiji się sprawdzą, w ciągu najbliższego miesiąca powinniśmy usłyszeć ponownie o Ellie i (mamy nadzieję) Joelu.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się