Premiera The Last of Us 2 jednak nie w 2019 roku? Zaskakujące ogłoszenie Naughty Dog

Wszystkie plotki, przecieki, wpadki i błędy z ostatnich miesięcy zdają się wskazywać, że premiera The Last of Us 2 nastąpi w 2019 roku. Zatem skąd takie ogłoszenie o pracę, które publikuje Naughty Dog?

Wiele przecieków i niepotwierdzonych informacji z ostatnich miesięcy przekonywało nas, że premiera The Last of Us 2 na PS4 to kwestia najbliższych miesięcy. Lecz czy jest tak naprawdę?

Premiera The Last of Us 2 – poczekamy dłużej?

Jeden z reżyserów gry The Last of Us 2 publikuje na Twitterze wpis kierujący do ogłoszenia o pracę. Deweloper szuka kontraktowych projektantów, którzy będą pracować nad grą. Naughty Dog poszukuje projektanta z pasją, który pomoże tworzyć niezapomniane wrażenia w The Last of Us Part II – brzmi wstęp do oferty o pracę.

Co w tym dziwnego? Ano to, że podczas gdy sądziliśmy, iż gra jest na ukończeniu, twórcy chcą zatrudnić kolejne osoby, które będą pracowały nad rozwojem tytułu. Jest to trochę niepokojące z punktu widzenia premiery, która wydaje się oddalać w czasie. Możliwe, że Naughty Dog nie wyrobi się do końca 2019 roku i tytuł pojawi się jednak w roku 2020. Z drugiej strony, nowi podwładni mogą zajmować się już dodatkową zawartością do gry lub komponentem multiplayer. Chcemy w to wierzyć!

Sony oczywiście milczy w sprawie premiery TLoU 2. Naughty Dog również nie podaje żadnych konkretów. Pozostaje nam jedynie czekać na oficjalne ogłoszenie…

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.