Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Premiera The Last of Us 2 coraz bliżej. Oto szczegóły Outbreak Day

Naughty Dog szykuje niespodzianki dla graczy.

Nie da się ukryć, że premiera The Last of Us 2 to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni posiadaczy konsoli PlayStation 4. Produkcja ma się ukazać w przyszłym roku, ale dokładnej daty jeszcze nie znamy. Wiemy natomiast, na kiedy Naughty Dog szykuje tak zwany Outbreak Day. Co to takiego?

Outbreak Day to dzień w którym producent udostępni graczom różnego rodzaju prezenty i prawdopodobnie nowe informacje odnośnie produkcji. Z tego powodu 26 września do pobrania będą nowe awatary dla PS4 związane z grą, dynamiczne motywy oraz paczka tapet na PC i telefony komórkowe.

Spodziewamy się też nowych informacji o grze, przynajmniej nowego zwiastuna. Kto wie, czy producent nie zdecyduje się w końcu podać dokładną datę premiery gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%