Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiera Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Jest przybliżony termin

W czwartym kwartale tego roku nastąpi premiera najnowszej odsłony snajperskiej serii autorstwa CI Games – Sniper Ghost Warrior Contracts 2.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 będzie dostępny w wersji na komputery stacjonarne i konsole. Premierę tytułu poprzedni kampania promocyjna, której rozpoczęcie planowane jest w sierpniu. Działania marketingowe będą skoncentrowane na kontynuacji sukcesu SGWC. Budżet gry będzie niższy niż w przypadku poprzedniej części.

– Mimo dużych premier, które co roku mają miejsce w czwartym kwartale, podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu sprzedaży Sniper Ghost Warrior Contract 2 właśnie w tym okresie, z uwagi na nasze dotychczasowe doświadczenia. Poprzednią część gry wydaliśmy pod koniec listopada zeszłego roku i jesteśmy zadowoleni z wyników jakie osiągnęła – mówi Marek Tymiński, prezes CI Games.

Przyjęta przez CI Games strategia zakłada regularne wydawanie gier z segmentu AA/AA+, które są tworzone przez wewnętrzne zespoły spółki, we wsparciu zewnętrznych partnerów outsourcingowych. – Konsekwentnie realizujemy strategię, zgodnie z którą będziemy wydawać nasze gry bardziej regularnie – dodaje Marek Tymiński.

Spółka rozwija dział produkcji gier w dwóch nowych lokalizacjach, gdzie trwają prace nad kontynuacją Lords of the Fallen. Dedykowany grze zespół liczy już 15 etatowych wysokiej klasy specjalistów, z których prawie wszyscy mają wieloletnie doświadczenie przy grach AAA. CI Games rozpoczęło także współpracę przy projekcie z zewnętrznymi partnerami outsourcingowymi.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się