Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Premiera Red Dead Redemption 2. Przyda się sporo wolnego miejsca na dysku

Graczy czeka niespodzianka.

Rockstar potwierdziło, że Red Dead Redemption 2 będzie wymagało około 107 GB wolnego miejsca na dysku plus dodatkowe 50 GB na proces instalacji. To naprawdę sporo, ale twórcy mają uzasadnienie.

Otóż produkcja Rockstar ma być ogromna, zarówno jeśli chodzi o możliwości eksploracji terenu, jak i możliwości związane z zadaniami. Nie od dziś wiadomo, że Rockstar tworzy ogromne światy. Tym razem również nie powinniśmy się zawieźć.

Czekacie na premierę Red Dead Redemption 2? Gra będzie dostępna na PS4 oraz XOne już od 26 października.

Nie da się ukryć, że Red Dead Redemption 2 to jedna z bardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Mamy nadzieję, że i tym razem Rockstar pokaże wysoki poziom i da graczom grę wciągającą na wiele godzin.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%