Premiera Quantum Break – Timeless Collector’s Edition jednak trochę później

Premiera Quantum Break – Timeless Collector’s Edition jednak trochę później
Newsy PC

Miało być w połowie września, a będzie…

W związku z dodatkowym czasem, który jest potrzebny na dopracowanie i wyprodukowanie gry Quantum Break – Timeless Collector’s Edition, data jej premiery została przesunięta na 29 września 2016 roku. Dotyczy to zarówno wersji Steam, jak i wersji pudełkowej tytułu – czytamy w komunikacie od deweloperów.

Niestety nie dowiedzieliśmy się przy okazji, co konkretnie stanęło na przeszkodzie do wydania gry we wcześniej ustalonym terminie.

Przypominamy, że dzięki temu, iż gra trafia na Steam, nie tylko posiadacze systemu Windows 10 będą mogli się z nią zapoznać. Produkcja ruszy również na starszych okienkach. Wersja z Windows Store nadal jednak ma wymagać najnowszego Windowsa.

Pudełkowa wersja edycji specjalnej Quantum Break na PC będzie dostępna za 39,99 euro i obejmuje:

 • opakowanie premium,
 • 5 płyt z grą (wymaga jednorazowej aktywacji klucza na Steam),
 • płytę DVD z kulisami powstawania gry,
 • książkę ukazującą powstawanie gry (Art Book spotyka Making-Of),
 • płytę ze ścieżką dźwiękową (Audio-CD),
 • dwa plakaty A3 (jeden z dwustronnym nadrukiem),
 •  instrukcję szybkiego startu.
Quantum Break
Quantum Break

O Quantum Break

Quantum Break jest po części bezkompromisową grą wideo, a częściowo porywającym show z gwiazdorską obsadą – Shawn Ashmore jako bohater Jack Joyce, Aidan Gillen jako jego nemezis Paul Serene i Dominic Monaghan jako genialny brat Jacka, William. Quantum Break jest pełne jaskrawych historii, interesujących postaci i dramatycznych zwrotów akcji, z czego słynie Remedy Entertainment. Wybory w grze mają wpływ na akcję spektaklu. Pojedyncza historia może być postrzegana na wiele sposobów, za każdym razem dostarczając wyjątkowego doświadczenia. Rozgrywka pozwala na zrozumienie bohaterów, a show na rozpoznanie złoczyńców.

 •   Głębokie narracyjne doświadczenie stworzone przez Remedy Entertainment.
 • Rozszerzony czas rozgrywki.
 • Możliwość przewijania scen zniszczenia dzięki załamywaniu czasu.
 • Wspaniały spektakl na żywo, zmieniający się pod wpływem podejmowanych w grze decyzji.
 • Gwiazdorska obsada.
 • Jedna historia opowiadana na wiele sposobów, gracz podejmujący decyzje w trakcie przerw w narracji gry.

Patch do Quantum Break pozwoli uruchomić grę na słabszym PC

Quantum Break na PC dorobiło się nowej aktualizacji, która może zainteresować osoby posiadające słabszy komputer niż ten, o którym mowa w minimalnych wymaganiach sprzętowych dla gry. Jak informuje deweloper, patch znosi (ponoć było wiele próśb w tej sprawie) ograniczenia SSE4.2, SSE4.1 i SSSE3, co oznacza w praktyce tyle, że pogramy w Quantum Break na sprzęcie poniżej tego z minimalnych wymagań. Windows 10 nadal jest jednak wymagany.

Studio Remedy Entertainment zaznacza jednak, że Quantum Break jest nieprzystosowane do pracy na starszych lub niewspieranych podzespołach, dlatego dla ubezpieczenia tyłów zaznacza, żeby przed kupnem gry upewnić się, że nasz blaszak spełnia przynajmniej minimalne wymagania sprzętowe.

Najnowszy patch w żaden sposób nie poprawia wydajności w Quantum Break, lecz deweloper zaznacza, że nadal będzie starał się zoptymalizować tytuł na PC. Łatka dodaje za to możliwość wyłączenia V-sync, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z G-Sync i FreeSync.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie