Premiera Conan Exiles – wiadomo, kiedy tytuł wyląduje w Early Access na Steam

Premiera Conan Exiles – wiadomo, kiedy tytuł wyląduje w Early Access na Steam
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Deweloperzy zdradzili konkretną datę.

Studio FunCom opublikowało nowy zwiastun Conan Exiles, który pokazuje trochę akcji z gry i daje wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądała zabawa w nadchodzącym tytule opartym na uniwersum stworzonym przez Roberta E. Howarda.

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że produkcja wyląduje w Early Access na Steam w dniu 31 stycznia 2017 roku. Posiadacze konsoli Xbox One dotrzymają do niej natomiast dostęp wiosną przyszłego roku w ramach programu Preview. Kto gra na PS4, musi poczekać na premierę pełnej wersji, lecz jeszcze nie wiadomo, kiedy ta zostanie wydana.

Deweloperzy obiecują, że odpalając Conan Exiles odwiedzimy ogromny świat obfitujący w ruiny pradawnych cywilizacji, których mroczne historie oraz sekrety będziemy poznawać. Gracz wcieli się w wyrzutka i wygnańca, który stara się odbudować swój klan. Zaczynamy z gołymi rękoma i prostymi narzędziami, lecz stopniowo poznajemy coraz to lepsze narzędzia, konstruujemy wymyślniejsze bronie, aż w końcu zaczniemy wznosić gigantyczne fortece i całe miasta. Zniewolimy również bandytów i opryszków, którzy zapracują na naszą potęgę a złożeni w ofierze pozwolą wezwać naszego Boga, którego naślemy na wrogie osiedla.

Brzmi całkiem ciekawie i czekamy z niecierpliwością, co też z tego ostatecznie wyjdzie…

Conan Exiles będzie po polsku. Nowe screeny pokazują lepszą grafikę

W czerwcu mogliśmy zobaczyć pierwszy gameplay produkcji oraz kilka screenów. Materiały nie spotkały się jednak z przychylną opinią wielu graczy, którzy wytykali grze niski poziom graficzny.

Deweloperzy ze studia FunCom poinformowali wówczas, że przesuwają wypuszczenie gry do programu Early Access na styczeń 2017 roku (wcześniej była mowa o wrześniu tego roku), ponieważ zyskali nowe fundusze i chcą dopracować nadchodzące przygody Conana.

Niedawno studio FunCom przedstawiło kolejne screeny ze swojej gry na których widać, że względem poprzednich rzeczywiście nastąpił progres pod względem oprawy. Twórcy Conan Exiles poinformowali również, że wrzucając tytuł do wczesnego dostępu, otrzyma on lokalizację w 11 językach, wśród których znalazł się również polski. Ponadto gra dostanie wsparcie technologii NVIDIA Ansel, która jest rozbudowanym narzędziem pozwalającym zrobić zrzut ekranu w grze z dowolnej pozycji i udostępnić go jako materiał o 360-stopniowym polu widzenia do obejrzenia na smartfonie, pececie lub za pośrednictwem gogli VR.

Conan Exiles będzie kolejnym survivalem z otwartym światem, w którym powalczymy o dominację, będziemy budować narzędzia, zakładać osady, polować na zwierzynę oraz uprawiać rośliny. Ważne ma być również zbieranie surowców, z których wszystko stworzymy. Gra skupi się nie tylko na sieciowych zmaganiach. Studio Funcom zapowiada również tryb dla pojedynczego gracza, o którym na razie wiadomo jedynie tyle, że będzie.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie