Powstaje gra na podstawie telewizyjnego hitu Discovery

Premiera już niebawem.

Cenega informuje, że pudełkowa wersja gry Discovery: Gorączka złota trafiła do planu wydawniczego firmy. Tytuł ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej 13 października 2017 i będzie dostępny na komputery PC. Za lokalizację gry odpowiada wydawca. Gra inspirowana jest popularnym serialem telewizyjnym Discovery Channel pod tym samym tytułem.

12 premier gier na obecny tydzień. Oczekiwane wyścigi, ciekawy shooter, powrót superbohatera, odświeżone RPG…

Tylko na premierę, do wyczerpania zapasów, w cenie wersji standardowej gra będzie oferowana w Edycji limitowanej. Wydanie to zawiera 76-stronicowy artbook z ilustracjami koncepcyjnymi, lokacjami, pojazdami, maszynami górniczymi i wieloma innymi grafikami.

Zostań poszukiwaczem złota! Czeka na ciebie trudna droga do bogactwa w pełnym detali świecie z czterema unikatowymi działkami do prowadzenia wydobycia. W tym celu będziesz wykorzystywał różne maszyny i narzędzia, ale pamiętaj, nikt nie może pracować dzień i noc. Na twojej drodze do sukcesu będzie czekało wiele zagrożeń, w tym siły natury. Wszystko to odwzorowane w realistyczny sposób, by zapewnić najlepsze możliwie doświadczenie ciężkiej pracy poszukiwacza złota – czytamy na stronie polskiego wydawcy.

– Świat gry inspirowany Alaską
– Szczegółowe odwzorowanie maszyn
– Realistyczny proces wydobywania złota
– 16 zaawansowanych urządzeń wydobywczych
– Realistyczny system sterowania
– W pełni deformowalny teren
– Cztery unikatowe i szczegółowe obszary

Źródło: Cenega

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.