Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Postal 2 i Postal za darmo do pobrania

Postal 4: No Regerts jest dostępny od dwóch miesięcy w Early Access na Steam, a kto chce nadrobić zaległości z serii, niech uderza szybko na… GOG.com.

Chętni na darmowe egzemplarze Postal (pobierz tutaj) oraz Postal 2 (pobierz tutaj)? Pierwsza część kultowej serii jest dostępna od dzisiaj za darmo na GOG.com. Co do drugiej odsłony, też możemy zgarnąć ją za free, lecz tutaj jest ograniczenie czasowe. Platforma udostępnia grę za darmo tylko przez 48 godzin, dokładniej – do 18 grudnia, godziny 15:00 czasu polskiego. Kto w tym czasie przypisze Postal 2 do swojego konta na GOG, zatrzyma tytuł na zawsze.

Postal 2 to gra z 2003 roku, w której wcielamy się w „Kolesia” – nieszczęśliwego człowieka, który tylko stara się wypełniać swoje obowiązki.

Wysadź, przerąb i wyszczaj swoją ścieżkę przez amerykańskie karykatury w tej satyrycznej pierwszoosobowej przygodzie. Spotkaj Kroczusia: szaloną maskotkę, odwiedź wujka Dave’a w siedzibie jego własnego religijnego kultu i stocz niespodziewaną walkę z talibami ukrywającymi się w kanałach! Zepnij się i staw czoło rzeźnikom kanibalom, skorumpowanym glinom i krwiożerczym słoniom. Ze swoim towarzyszem Champem, półlojalnym pitbullem Kolesia, przebij się przez otwarte przestrzenie zaludnione przez nieprzewidywalne AI. Wykorzystaj zróżnicowany arsenał od łopaty po wyrzutnię rakiet .

Pierwszy Postal to już zamierzchłe czasy. Tytuł sporo namieszał w 1997 roku i jego sprzedaż została zakazana w ponad 20 krajach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się