Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

9 komentarzy

Posiadłość z Wiedźmina 3 warta ponad milion euro

To się nazywa rozmach.

Jedna z brytyjskich agencji nieruchomości postanowiła wycenić różnego rodzaju nieruchomości z gier, tak jakby były one do kupienia w rzeczywistości. Na liście znalazło się Corvo Bianco z Wiedźmina 3, którym zarządzał Geralt. Okazuje się, że ta wielka posiadłość w regionie Toussaint została wyceniona na 1 091 200 euro, czyli ponad 4 696 000 zł.

Jak dokonano obliczeń? Otóż brano pod uwagę to, w jakim stylu i stanie jest nieruchomość. Tutaj mowa o zaprojektowanym na średniowieczny wzór folwarku. Do tego dochodzi spory teren przylegającej winnicy.

Dla porównania, zwykłe mieszkanie w Białej Grani z gry Skyrim, zostało wycenione na ponad 45 000 zł.

Ciekawe, czy posiadłość Corvo Bianco miałaby dzisiaj wzięcie. Jak sądzicie? Dajcie znać w komentarzach pod tekstem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%