Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Porównanie Project CARS z Assetto Corsa 1.0. Które wyścigi wypadają lepiej?

Zapraszamy na okrążenie z Mercedesem SLS AMG GT3 w roli głównej.

Assetto Corsa w końcu ukazała się w wersji Release Candidate 1.0. Tytuł dostał sporo poprawek, m.in. nowy silnik audio, zniszczenia wizualne czy pit-stopy. Pojawiły się również nowe trasy oraz samochody. Wśród nich znalazł się Mercedes AMG SLS GT3 oraz tor Spa Francorchamps.

Wspomniane auto oraz słoneczna belgijska trasa będą również dostępne w Project CARS. Nadarza się zatem doskonała okazja do porównania obu gier. Zabrał się za to jeden z użytkowników YouTube, skrywający się za nickiem ADRIANF1esp. Zapraszamy do materiału poniżej!

Przypominamy, że Assetto Corsa powstaje jedynie na PC. Gra dostępna jest obecnie we wczesnej wersji na Steamie. Finalny produkt ma trafić do sprzedaży już 25 listopada.

Project CARS jest z kolei szykowany na blaszaki oraz konsole PS4, Xbox One i Wii U. Premiera (poza konsolą Nintendo) również miała nastąpić w przyszłym miesiącu. Niestety dzisiaj deweloper poinformował, że przekłada ją na 20 marca 2015 roku. Powód? Zajrzyjcie do tego newsa.

Porównanie Project CARS z Assetto Corsa 1.0

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się