Ponad 12 godzin. Tyle zajmie przejście The Order: 1886?

Kolejne doniesienia na temat długości rozgrywki nadchodzącej gry na PlayStation 4.

Bez wątpienia The Order: 1886 to jedna z bardziej wyczekiwanych gier na konsolę Sony. Jest to przede wszystkim tytuł na wyłączność dla PS4, ale dodatkowo prezentuje się w fenomenalny sposób od strony graficznej. Do premiery pozostały jeszcze tylko cztery dni, ale niektórzy szczęśliwcy już mieli okazję zapoznać się z całą wersją tej produkcji.

Jednym z nich jest użytkownik popularnego forum NeoGaf o pseudonimie OsirisBlack. Twierdzi on, że kampania dla pojedynczego gracza w The Order: 1886 to przynajmniej 12 godzin zabawy. Potwierdza się więc to, co na temat produkcji mówił sam producent, czyli że rozgrywki wcale nie będzie mniej czy więcej niż w innych podobnych grach. Oczywiście wszystko zależy od stylu grania, więc ten czas może się różnić zarówno na plus jak i na minus.


OsirisBlack zwraca przy okazji uwagę jeszcze na inne kwestie. Po raz kolejny potwierdza się to, że gra wygląda fenomenalnie, ale nie tylko pod względem wizualnym imponuje. Również dźwiękowo jest to najwyższy poziom. Także dubbing aktorski wypada świetnie, chociaż niektóre postacie wypadają w pewnych momentach bardzo dobrze, a w innych fatalnie. Przykładem jest tutaj Lafayette. Gra aktora, który się w niego wcielił jest mocno nierówna. Nadrabia natomiast Percival, który cały czas utrzymuje poprzeczkę wysoko.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

17 Shares
Share17
+1
Tweet