Polskie Urban Trial Freestyle 2 już wkrótce na Nintendo 3DS

Urban Trial Freestyle 2 to ekskluzywna produkcja na handhelda od big N.

Tate Multimedia informuje, że w pierwszym kwartale 2017 roku pojawi się Urban Trial Freestyle 2, sequel gry z 2013 roku, która sprzedała się w ilości ponad miliona egzemplarzy. Nowa odsłona to dwa razy więcej poziomów oraz tryb online do udostępniania stworzonych w edytorze tras.

Przejdź przez 80 nowych poziomów, dwa razy więcej niż dotychczas, dostępnych w trybach wyczynowym (Stunt) i czasowym (Time Attack). Opanuj edytor tras, utwórz zabójczo trudne trasy i podziel się nimi ze znajomymi. Zmierz się z ekscytującymi wyzwaniami, sprawdź się w jeździe wyczynowej na nowych przeszkodach i rzuć rękawicę znajomym w trybie wyścigów czasowych. Wypróbuj też koniecznie możliwość tuningu, podrasuj swój motocykl, aby odpowiadał twojemu stylowi gry. Pokonuj dziesiątki przeszkód, ścigaj się na nowych, różnorodnych trasach w obszarach takich jak: Skate Park, Highway, Urban Parkour, Industrial i Suburbs. Aby błyskawicznie ukończyć wyścig, przechylaj się i staraj się utrzymać równowagę. Dojedź na metę jak najszybciej i ustaw wysoko poprzeczkę znajomym – w taki oto sposób polskie studio zachwala Urban Trial Freestyle 2.

Jesteśmy bardzo entuzjastycznie nastawieni do powrotu Urban Trial Freestyle po debiucie, który miał miejsce już trzy lata temu – powiedział Paweł Leskowicz, dyrektor zarządzający w Tate Multimedia. – Wsłuchując się w opinie i głosy naszych fanów, uzupełniliśmy grę o nowe, innowacyjne elementy, które dostarczą graczom sporo frajdy i satysfakcji. Dodaliśmy najbardziej pożądany przez graczy element, czyli możliwość dzielenia się online dostosowanymi do własnych potrzeb mapami ze znajomymi. Z przyjemnością informujemy też, że intensywnie pracujemy nad dalszym rozwojem serii Urban Trial Freestyle.

Czekamy zatem na konkretną datę premiery, a poniżej wrzucamy zwiastun Urban Trial Freestyle 2.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: