Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Polskie People Can Fly pracuje nad przygodową grą akcji AAA na PC i next-geny

Studio wyjawiło, że rozpoczęło prace nad wysokobudżetowym tytułem z gatunku action-adventure. Gra wyjdzie na PC, PS5, Xboksa Series X i platformy streamingowe.

People Can Fly poinformowało na swojej oficjalnej stronie o nowym projekcie z segmentu AAA. Tytułem, który ma być „przełomowy” i „niezwykle ambitny”, będzie kierować otwarty przez studio w zeszłym roku oddział w Nowym Jorku.

Nie będzie to mała rzecz, zważywszy na to, że zespół powiększa się – wspomniany oddział poszerza szeregi, a oprócz tego niebawem ma zostać otwarte studio w Montrealu, które również będzie uczestniczyło w pracach nad projektem. People Can Fly prowadzi obecnie rekrutacje na wiele stanowisk – zarówno w Nowym Jorku i Montrealu, jak i Warszawie i Rzeszowie.

Aktualnie polskie studio tworzy m.in. we współpracy z wydawcą Square Enix strzelaninę Outriders. Tytuł ma ukazać się jeszcze w tym roku na PC, PS4, Xboksie One i next-genach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się