Polska vs Niemcy w Armored Warfare. Są wyniki pierwszej rundy!

To była naprawdę ostra bitwa. Kto wygrywa?

Obsidian Entertainment i My.com ogłaszają wyniki pierwszej rundy Starcia Najemników w Armored Warfare. To już tydzień, od kiedy dano graczom możliwość wstąpienia w szeregi White Lancers lub Hellhounds. Bój był niezwykle ciężki i zażarty, a prowadzenie ciągle ulegało zmianie, ale końcówka pierwszej rundy zdecydowanie należała do drużyny White Lancers pod dowództwem polskiego byłego pułkownika Jacka Kowalskiego, dzięki czemu drużyna pod flagą biało-czerwoną odniosła zwycięstwo! Szczegółowe wyniki znajdziecie na infografice poniżej.


Wydarzenie Starcie Najemników wciąż trwa, a na graczy czekają nadal dwie ekscytujące rundy rozgrywki pomiędzy drużynami. W trakcie trwania każdej rundy drużyny zdobywają reputację, a jej suma jest wyświetlana na stronie Armored Warfare. Należy pamiętać, że liczy się czysta reputacja, czas premium nie ma wpływu na wyniki. Strona, która jako pierwsza wygra dwie rundy, zostaje zwycięzcą wydarzenia. Ponadto:

  • Wszyscy członkowie zwycięskiej drużyny, którzy zarejestrowali się jako uczestnicy kampanii, otrzymają 7 dni premium.
  • Członkowie drużyny przegranych, którzy zarejestrowali się jako uczestnicy kampanii, otrzymają 3 dni premium.
  • 100 najaktywniejszych graczy z każdej drużyny otrzyma pod koniec kampanii 1500 złota do własnej kieszeni.

Wezwanie do walki

Aby podgrzać atmosferę i dać obu stronom równe szanse na zwycięstwo, postanowiono zmodyfikować lekko zasady. Hans Krieger wzywa wszystkich do boju! Każdy nowy członek, który dołączy do jego drużyny, otrzyma 10% bonusu do reputacji na czas trwania całej rundy.

Armored Warfare
Armored Warfare

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet