Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Pokaz PS5 nie zrobił na Microsofcie wrażenia. „Mamy przewagę”

Phil Spencer nie martwi się o pozycję Xbox Series X twierdząc, że konsola będzie miała przewagę na starcie, która z czasem tylko jeszcze bardziej się uwidoczni.

Niedawny pokaz PS5 skomentował Phil Spencer. Szef marki Xbox odniósł się do przedstawionych przez Japończyków gier oraz samego sprzętu. Mówiąc w skrócie – Microsoft nie obawia się PlayStation 5 i wierzy, że jest na lepszej pozycji.

Spencer tak właściwie pochwalił Sony mówiąc, że jeśli chodzi o sam pokaz, to show zostało wykonane bardzo dobrze. Z drugiej strony stwierdził, że po zobaczeniu gier na PS5 nie martwi się zbytnio pozycją nowej konsoli Xbox.

Szczerze mówiąc, czułem się dobrze po ich występie. Myślę, że korzyści sprzętowe, jakie mamy, zaczną się uwidaczniać, kiedy powiemy więcej o naszych grach, liczbie klatek na sekundę i innych rzeczach – stwierdził Phil Spencer w rozmowie Game Lab Live.

Sądzę, że nasz zestaw gier na premierę konsoli jest naprawdę dobry. Teraz mamy jasność co do działań Sony, a to pomaga nam skupić się na naszych produktach i myślę, że będzie to naszą siłą na starcie – dodał szef marki Xbox.

Phil Spencer dodał, że wkrótce zobaczymy nowe gry na Xbox Series X, które ustawią Amerykanów w bardzo dobrej pozycji względem PlayStation 5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się