Przemiły gest PlayStation. Fani chwalą się w internecie

PlayStation zdobyło się na bardzo miły gest dla fanów
Newsy

PlayStation zdobyło się na miły gest, choć odzew w komentarzach jest dość dwuznaczny. Pewna para wysłała kartę z okazji zaręczyn, a firma odpowiedziała!

Pewien internauta wrzucił na Reddita zdjęcie kartki, którą dostał od PlayStation w ramach pogratulowania mu zaręczyn. Oświadczył się on bowiem swojej dziewczynie, po czym radośnie wysłali stosowne kartki z informacją dla swojej rodziny. Szybko okazało się, że mają ich nadwyżkę, więc postanowili coś z tym zrobić. Przesłali je więc do różnych firm, a PlayStation odpowiedziało.

Internauci w komentarzach nie do końca jednak rozumieją sam pomysł i po części… ja też. Wielu zarzuca świeżo zaręczonej parze chęć zdobycia jakichś gratisów od firmy w ramach gratulacji. Po części nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu historia zna podobne przypadki. Choćby wtedy, gdy pewna para nazwała swojego syna Dovakhiin, a Bethesda obiecała im swoje nowe gry za darmo do końca życia. Miłe, choć dziwne.

Zrozumiem jednak jeżeli faktycznie wysyłanie kartek różnym firmom to efekt ich nadwyżki. Szczęśliwa para podzieliła się swoim szczęściem z różnymi korporacjami, w tym PlayStation, które odpowiedziało. Na zwrotnej karteczce nie ma zbyt wielu informacji, a cała i tak wydaje się (jak to zauważył jeden z internautów) „kolejną kopią gratulacyjnych kartek na stosiku Sony”. Niemniej da się na niej przeczytać „Gratulacje! Dziękujemy za podzielenie się Twoim osiągnięciem z nami”. To tyle, ale pamiątka wydaje się i tak całkiem fajna.

Wielu internautów zastanawia się również, co PlayStation ma wspólnego z zaręczynami, ale trzeba pamiętać, że gry także łączą. W końcu zapewne i wśród Was znajdą się jakieś pary, które poznały się za sprawą gamingu. Jeżeli tak – zachęcamy do podzielenia się swoimi historiami w komentarzach.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie