PlayStation Studios - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PlayStation szykuje niespodzianki. Szef PS Studios o powstających grach

Szef PlayStation Studios uchylił rąbka tajemnicy na temat powstających gier. Sony przygotowuje wiele nieujawnionych produkcji.

Nie jest żadną tajemnicą, że Sony nie ujawniło wszystkiego, nad czym pracuje. Słynny wydawca ma pod sobą całą masę zespołów, a do tego lubi trzymać swoje projekty pod kluczem. W dalszym ciągu nie otrzymaliśmy żadnego większego pokazu nowości od Niebieskich, więc gracze zaczynają się niecierpliwić.

Szef PS Studios opowiedział trochę o różnorodności w nadchodzących projektach. Sony skupia się nie tylko na większych produkcjach i przygotowuje też mniejsze gry pokrywające różne gatunki.

Chcę, abyśmy tworzyli szeroką gamę gier. Jesteśmy prawdziwie globalną organizacją, tworzymy (gry wideo – red. ) w Japonii, Europie i Ameryce. Chcę, aby gry były zarówno większe, jak i mniejsze, w różnych gatunkach.

– powiedział szef PlayStation Studios, Hermen Hulst, w wywiadzie z Game Informer

Dodatkowo Hermen Hulst wspomniał, że PlayStation wciąż trzyma w rękawie sporo asów. Wiele projektów czeka na zapowiedź. Jednym z nich jest gra studia Haven, o którym przeczytacie w tym artykule.

Mamy w zanadrzu o wiele więcej rzeczy, które jeszcze nie zostały zapowiedziane. Rozmawialiśmy o nowym partnerstwie z nowym studiem Haven Jade Raymond. Spotkałem się z Jade i częścią jej zespołu i jestem naprawdę podekscytowany tym, nad czym teraz pracują.

– kontynuował

Pozostaje czekać na konkretne pokazy. Póki co Sony nie zaprezentowało zbyt wielu nadchodzących, wysokobudżetowych gier, więc spodziewałbym się, że ich zapowiedzi nie są już bardzo odległe.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się