Sony wprowadza funkcję, która umożliwia graczom bezpłatne testowanie nowości na PlayStation 5

Nowe gry PS4 PS5 - logo PlayStation
Newsy PS4 PS5

Sony wprowadza opcję bezpłatnego testowania produkcji na PlayStation 5 przez określony czas. Na razie funkcja jest dostępna wyłącznie w Wielkiej Brytanii.

Zagraniczne media informują, że japoński producent umożliwia niektórym posiadaczom PS5 darmowe wypróbowywanie gier na platformę. Co więcej, nie są to jakieś stare czy byle jakie tytuły, tylko nowe hity. Na razie taką możliwość mają jedynie konsolowcy z Wielkiej Brytanii.

Brytyjczycy mogą obecnie sprawdzić dwie produkcje: Death Stranding: Director’s Cut i Sackboy: A Big Adventure. W obydwu przypadkach granie jest objęte ograniczeniem czasowym. Na wypróbowanie tytułu o kurierze gracze mają sześć godzin, a na Sackboya pięć.

Jest też drugie ograniczenie: darmowe godziny z wspomnianymi produkcjami będą dostępne jedynie do 28 października. Później zainteresowani stracą możliwość testowania tych tytułów.

Na razie nie wiadomo, czy i kiedy opcja zostanie wprowadzona w innych krajach. Na pewno nie obrazilibyśmy się, gdyby coś takiego pojawiło się także w Polsce. Pozostaje mieć nadzieję, że to tylko kwestia czasu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie