Nowe gry PS4 PS5 - logo PlayStation

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Sony wprowadza funkcję, która umożliwia graczom bezpłatne testowanie nowości na PlayStation 5

Sony wprowadza opcję bezpłatnego testowania produkcji na PlayStation 5 przez określony czas. Na razie funkcja jest dostępna wyłącznie w Wielkiej Brytanii.

Zagraniczne media informują, że japoński producent umożliwia niektórym posiadaczom PS5 darmowe wypróbowywanie gier na platformę. Co więcej, nie są to jakieś stare czy byle jakie tytuły, tylko nowe hity. Na razie taką możliwość mają jedynie konsolowcy z Wielkiej Brytanii.

Brytyjczycy mogą obecnie sprawdzić dwie produkcje: Death Stranding: Director’s Cut i Sackboy: A Big Adventure. W obydwu przypadkach granie jest objęte ograniczeniem czasowym. Na wypróbowanie tytułu o kurierze gracze mają sześć godzin, a na Sackboya pięć.

Jest też drugie ograniczenie: darmowe godziny z wspomnianymi produkcjami będą dostępne jedynie do 28 października. Później zainteresowani stracą możliwość testowania tych tytułów.

Na razie nie wiadomo, czy i kiedy opcja zostanie wprowadzona w innych krajach. Na pewno nie obrazilibyśmy się, gdyby coś takiego pojawiło się także w Polsce. Pozostaje mieć nadzieję, że to tylko kwestia czasu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się