PlayStation Polska zachęca do oddawania krwi. Zobaczcie w jaki sposób

W przedsięwzięcie zamieszana jest najnowsza produkcja dla PlayStation 4, czyli Bloodborne.

Takie akcje nam się podobają. Nie dość, że cel szczytny, to i przynajmniej w Bloodborne będzie można pograć za darmo w dzień premiery. Sprawdźcie szczegóły poniżej.

Z okazji premiery Bloodborne na PlayStation 4 Sony Computer Entertainment Polska rzuca graczom wyzwanie, aby połączyli siły, zakasali rękawy, stanęli oko w oko ze swoim strachem i 25 marca 2015 roku oddali krew na rzecz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oddział w Warszawie, udowadniając tym samym, że potrafią stawić czoła wszystkiemu, co stanie im na drodze. W końcu po walce z demonami i potworami igła to nic takiego!


Dla tych, którzy zdecydują się oddać krew przewidziane są niespodzianki od PlayStation Polska.

Wzorując się na początku najnowszej gry studia From Software, pt. Bloodborne – gdzie bohater przechodzi tajemniczą transfuzję krwi w nadziei na pozbycie się koszmarów, które go nękają – prosimy graczy o oddanie krwi, aby pomóc w ratowaniu życia i walce z chorobami. Utrata krwi w imię gry wideo nigdy nie była tak satysfakcjonująca!

Gracze nie będą musieli udawać się do tajemniczego miasta Yharnam, aby wziąć udział w akcji. Wystarczy, że 25 marca 2015 roku zjawią się przy Pałacu Kultury i Nauki obok Stacji Metro Centrum w Warszawie w godzinach 11:00 – 16:00.

Przez podzielenie się krwią fani Bloodborne nie tylko zbliżą się do świata gry, ale także pomogą w leczeniu ofiar wypadków i wspomogą potrzebujących. Dla tych, którzy zdecydują się przelać krew z Bloodborne przewidziane są dodatkowe atrakcje, w tym możliwość zagrania w Bloodborne na miejscu.

My tymczasem przypominamy, że premiera Bloodborne w Polsce już 25 marca 2015 r.

PrzelejKrew

Źródło: Informacja prasowa producenta

 

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

13 Shares
Share13
+1
Tweet