PlayStation podsumowuje 2021 rok. Najważniejsze chwile i największe premiery

playstation podsumowanie 2021 roku
PS4 PS5

PlayStation podsumowuje 2021 rok dzięki specjalnej stronie internetowej. Dowiemy się, jakie postacie szczególnie zapadły w pamięć, a także które gry wróciły w odświeżonym wydaniu.

Sony najwyraźniej zalicza ten rok do udanych.

PlayStation podsumowuje 2021 rok

Niemal miniony rok okazał się całkiem udany, choć nie było żadnego “trzęsienia ziemi”. Sony zdecydowało się przypomnieć nam o najważniejszych grach, nowych postaciach, szczególnych momentach i innych chwilach, które zapadły w pamięć.

Zestawienie dostępne na specjalnej stronie PlayStation rozpoczyna się od podsumowania najciekawszych postaci, które poznaliśmy za sprawą nowych marek gier wideo. Znajdziemy tu Selene z rewelacyjnie przyjętego Returnal, Cole’a z Deathloop, charakterystyczną Kenę oraz małżeństwo z It Takes Two.

Sony wita również kolejne firmy, które dołączyły do bogatej rodziny PlayStation. W tym roku wydawca przejął przecież Housemarque, Bluepoint, Firesprite i Nixxes.

Jeszcze dalej znajdziemy inne, ciekawe podsumowanie, które jest dobrym zwiastunem na przyszłość. W 2021 roku do konsoli PS5 dodano kolejne akcesoria – czerwony i czarny wariant kontrolera DualSense oraz dedykowane słuchawki Pulse 3D. Warto jednak pamiętać, że w 2022 takich dodatków pojawi się znacznie więcej.

Sony postanowiło również przypomnieć nam o najbardziej charakterystycznych czarnych charakterach w grach wydanych w tym roku, a także najważniejszych premierach gier multiplayer i indie. Trochę tego jest, a każda pozycja okraszona została krótkim opisem i dodatkowymi materiałami. Podsumowanie znajdziecie na tej stronie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie