Zagorzały fan Xbox wygrał PlayStation 5. Prosi o radę, co ma zrobić z tą konsolą…

PlayStation-5
Newsy PS5

Zdjęcie znalezione na Reddit wywołało wielką dyskusję na temat fanbojów, posiadanego sprzętu oraz dostępności konsol. A wszystko przez to, że ktoś wygrał PlayStation 5.

Co byś zrobił, gdybyś w loterii wygrał PlayStation 5 lub inną konsolę? Ja wiem jedno – niezależnie od tego, co by przyszło w paczce, podłączyłbym do telewizora i grał na całego. Znalazł się jednak ktoś, kto chyba naprawdę ma dylemat, czy powinien zatrzymać sprzęt od Sony. Dlaczego? Bo chce nowego Xbox Series X.

„Czy przejdę na stronę PlayStation 5?”

Zdarzają się gracze oddani całym sercem albo marce PlayStation, albo Xbox. Są z nią od samego początku, od kilku generacji. Później ciężko jest im przestawić się na drugą stronę mocy, co obrazuje poniższe zdjęcie, które zauważyłem na Reddit. Zrobił je fan zielonego obozu, który od samej premiery Xbox Series X stara się kupić konsolę Microsoftu. Jak pisze, pochodzi z regionu, gdzie ciężko z dostawami i dostępnością konsol. Aż tu nagle kurier puka do drzwi i podrzuca paczkę z PlayStation 5. To wygrana w loterii, w której los kosztował 20 dolarów.

Nie wiem, czy zwycięzca bardziej chciał pochwalić się wygraną, czy rzeczywiście ma dylemat, czy powinien zrezygnować z zakupu Xbox Series X i przejść na stronę PlayStation. Jego fotka wzbudziła jednak ogromne zainteresowanie i wywołała dyskusję na temat konsol. Wiele osób daje dobre rady – Zatrzymaj sprzęt i kup w przyszłości XSX. A może akurat dołączony do zestawu Horizon Forbidden West przypadnie Tobie do gustu?

Przy okazji potwierdziła się teza, którą sam stawiam od dawna – PS kupuje się dla gier ekskluzywnych. Ofertę na pewno wzmocni premiera PlayStation VR 2, lecz to dopiero gry pokażą, czy gogle będą warte zakupu.

Właściciel wygranego PS5 pewnie nie przeczytał wszystkich komentarzy pod swoim zdjęciem (jest ich niemal 2 tysiące), ale po jego odpowiedziach na niektóre zaczepki widać, że nie uważa siebie za fanboja marki Xbox, a rady dotyczące posiadania obu konkurencyjnych konsol wydają mu się bardzo rozsądne.

Też uważacie, żeby grać po prostu na tym, co jest dostępne, nie patrząc na logo sprzętu? Daj znać w komenatrzach, jakie konsole masz obecnie w domu i z której najczęściej korzystasz!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie