Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PlayStation 5 sprzedaje się błyskawicznie. Sprawdź, gdzie kupić w Polsce

Konsola PlayStation 5 wyprzedała się już w kilku polskich sieciach. Zobacz, w których sklepach jeszcze dostaniesz nową konsolę Sony.

Nowa konsola Sony wyprzedaje się zaskakująco szybko i Japończycy chyba nie byli do końca gotowi na tak duże zainteresowanie. We włoskich sklepach wyczerpał się już limit zamówień przedpremierowych na sprzęt, a odpowiedź Sony może zaniepokoić wielu graczy. Firma poinformowała, że nie może zagwarantować uzupełnienia magazynów przed Świętami.

Wychodzi na to, że jednak czeka nas powtórka z początku aktualnej generacji i najprawdopodobniej dostępność PlayStation 5 będzie przez jakiś czas ograniczona. Również w Polsce sytuacja szybko się rozwija i wiele sklepów wyczerpało już swój nakład sprzętu. Na szczęście konsola PlayStation 5 jest jeszcze dostępna w kilku sieciach marketów z elektroniką.

Sklepy aktualnie oferujące sprzedaż PS5:

Co ciekawe, wersja Digital jest o wiele łatwiej dostępna od swojego droższego odpowiednika. Czyżby gracze nie byli jeszcze przekonani do „cyfrowej rewolucji”?

PlayStation 5 zadebiutuje na rynku już 19 listopada. Listę gier dostępnych na konsoli w okolicach jej premiery znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się