PlayStation-5

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Konsola PlayStation 5 – kod rabatowy, ceny, aktualna oferta ze sklepów

Gdzie obecnie kupimy konsolę PlayStation 5, jakie ceny, czy możliwe są dodatkowe rabaty? Po raz kolejny pochylamy się nad ofertą ze sklepów w Polsce.

Kto jeszcze nie upolował PlayStation 5, a nie może doczekać się nowej generacji w swoim domu, niech spojrzy na poniższy przegląd ofert. Konsolę możemy kupić w kilku elektromarketach oraz na Amazon PL. Gdzie najtaniej?

Konsola PS5 – najniższa cena teraz w…

W chwili publikacji tej wiadomości, najtaniej za konsolę PS5 zapłacimy w RTV Euro AGD. Za 2718 zł kupisz PlayStation 5 + Ratchet & Clank: Rift Apart – 2718 zł.

Jak nie pominąć żadnej oferty na konsolę PS5?

Poniżej co prawda znajdziecie spis poszczególnych zestawów, ale trzeba Wam wiedzieć, że sprawa jest dynamiczna. Jedne zestawy się wyprzedają, sklepy dodają inne lub ponownie wrzucają bundle, które nie są uwzględnione w naszym zestawieniu. Dlatego zachęcamy nie tylko do przeglądania spisu obecnych (w chwili publikacji wiadomości) opcji. Zerknij również pod poniższe linki, gdzie znajdziesz zawsze aktualny spis dostępnych PS5 z poszczególnych elektromarketów:

Podajemy jedynie te sklepy, w których rzeczywiście często się coś pojawia!

[Stan magazynowy PS5 – 22.06.2021 – godzina 20:59]

PlayStation 5 – zestawy, ceny, oferta ze sklepów

Kto już natomiast posiada upragnioną konsolę PS5, na pewno będzie zainteresowany takimi tematami, jak promocja na abonament PS Plus, gry w promocji, gry za darmo na PlayStation czy akcesoria w niskich cenach. O wszystkich okazjach piszemy codziennie w naszym dziale z promocjami!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się