Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

PlayStation 5 coraz bliżej? To może być wskazówka

Dobre wieści dla przyszłych posiadaczy konsoli Sony.

Sony właśnie zdecydowało się na obniżkę ceny PlayStation 4 Pro w Japonii, co może oznaczać dwie rzeczy. Po pierwsze zapewne podobna obniżka będzie miała miejsce niebawem w Europie, co jest świetną informacją dla tych, którzy zastanawiają się nad zakupem PlayStation 4 Pro. Po drugie z kolei, obniżka ceny może sugerować, że producent powoli przygotowuje się do wydania kolejnej konsoli – PlayStation 5.

Nie od dziś wiadomo, że jeśli cena konsoli spada, zwłaszcza kiedy jest już kilka dobrych lat na rynku, to zapewne jesteśmy bliżej kolejnej wersji konsoli. W przypadku japońskiego rynku, cena spada w przeliczeniu na złotówki o około 185 zł.

Obecnie jeśli dobrze poszukamy, to dostaniemy PlayStation 4 Pro za około 1600 zł. Po obniżce, cena może spaść do koło 1400 zł, co by było naprawdę niezłą ofertą.

Swoją drogą, gdzie polecacie kupić PlayStation 4 Pro? Który sklep ma obecnie najlepszą według Was ofertę? Dajcie znać w komentarzach pod tekstem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%